DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: MojeStado.pl
  • Kontakt: Dawid
  • Telefon: 22 350 78 18
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Web Developer

# Nasze wymagania

* Umiejętność programowania w Java, Angular oraz JavaScript

* Proaktywna postawa i zaangażowanie

* Mile widziane znajomość zagadnień REST API, Android Studio, SQL

# O nas

MojeStado.pl to platforma typu SaaS (web i mobile) będąca obecnie jednym z liderów wśród aplikacji wspierających lekarzy weterynarii i rolników w ich pracy.

W MojeStado.pl celujemy w przedsiębiorcze, zwinne, otwarte na innowacje umysły. Szukamy ludzi, dla których ważna jest samodzielność i ciągły rozwój w środowisku pracy.

# Dlaczego z nami

* Praca zdalna na pół etatu

* Elastyczne godziny pracy w zależności od potrzeb

* Perspektywiczny i stabilny produkt posiadający realny wpływ na pracę lekarzy weterynarii i rolników

* Będziesz tworzyć z nami nowy marketplace na polskim rynku

* Doświadczysz pracy w firmie z kulturą opartą na przedsiębiorczości, samodzielności i zaufaniu

* Będziesz mógł/a wcielić swoje pomysły w życie bez zbędnej biurokracji

* Zostaniesz ważnym współtwórcą naszej ambitnej misji cyfryzacji polskiego rynku agro

* Koncentrujesz się na jednym projekcie - MojeStado.pl

* Masz wpływ na wybór narzędzi i technologii

* Masz wpływ na rozwiązania technologiczne oraz produkt

* Szybki i przyjazny proces rekrutacyjny

# Zakres obowiązków

* Projektowanie, implementacja i testowanie aplikacji pisanych w języku JAVA oraz JavaScript

* Stała współpraca z członkami zespołu

* Aktywny udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania w organizacji

* Utrzymanie aktualnych oraz tworzenie od podstaw nowych funkcjonalności w aplikacji webowej i mobilnej

# To oferujemy

* Atrakcyjne warunki współpracy, adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia

* Wynagrodzenie w oparciu o UZ lub B2B

* Pracę w firmie będącej jednym z liderów cyfryzacji rynku agro w Polsce

* Pracę w zespole pozytywnych specjalistów pełnych pasji oraz wiedzy, którą chętnie się dzielą

* Podział czasu pracy - 80% Nowe funkcjonalności, 20% Utrzymanie

# Szybki i przyjazny proces rekrutacyjny

* Proces składa się z dwóch krótkich rozmów online

* Decyzja o zatrudnieniu już po kilku dniach

# Możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy

Ze względu na charakter produktu możliwość szybkiego zdobycia wiedzy w zakresie tworzenia rozwiązań w postaci

aplikacji webowej i mobilnej na rynku agro oraz tworzenia nowego marketplace.

Zapraszamy do naszego zespołu! Prześlij swoje CV: [email protected]